Prodej ready-made firem

Potřebujete začít podnikat již dnes? Potřebujete nutně převést podnikání na novou společnost, nemůžete čekat na vznik nové společnosti? Nebo jen chcete mít společnost snadno a rychle?

Můžeme Vám pomoci, nabízíme vám již existující nové společnosti. Ready-made společnosti jsou společnosti, které jsme pro vás založili a jsou již zapsány v obchodním rejstříku. Byly již zakládány s tím, že budou převedeny na nové společníky. Jedná se o"čisté společnosti", které nikdy nepodnikaly, nemají žádné pohledávky ani dluhy.

Garantujeme profesionální přístup, zárukou jsou naše letité zkušenosti. Naše ready-made společnosti jsou zakládány i převáděny s odbornou péčí, s dodržením všech zákonných povinností, včetně následného uložení všech potřebných listin do sbírky listin.

Novou společnost vám můžeme připravit k převodu prakticky okamžitě a po převodu můžete začít ihned podnikat. 2 hodiny po zaslání podkladů můžete být jednatelem i společníkem.Také zajistíme rychlou změnu obchodní firmy ( názvu společnosti ), sídla společnosti, vyřídíme nové živnosti, zajistíme případnou registraci společnosti na finančním úřadě a další pro Vás nezbytné změny, včetně rychlého zápisu změn do obchodního rejstříku.

Převody společností jsou možné v našich kancelářích v Ostravě nebo v Olomouci, ale pokud budete chtít dovezeme vám společnost do vašeho města v celé ČR. Stačí aby v obci byla pošta nebo jiný úřad, kde se dá úředně ověřit podpis.